loader image

Opinie klientów

Super produkt

Super produkt ta KROPLA RELAKSU na początku nie wierzyłem jak kilka kropelek pomogą w pobyciu mi się nawracających migren i nocnych skurczów które były koszmarami podczas nocnego odpoczynku.
Pierwszego dnia stosowania już było lepiej w nocy się nie budziłem z potwornym bólem mięśni przez które musiałem nie kiedy robić spacery po mieszkaniu by przestało boleć.
Dokuczały mi również migreny dzięki stosowaniu KROPLA RELAKSU szczęśliwie odpuściły.
Jest idealny środek dla osób wykonujących sport ponieważ wystarczy posmarować bolące miejsce i ból oraz dyskomfort przechodzi.
Jestem idealnym przykładem jak cudownie podziałała na mnie Kropla Relaksu.

Polecam

Waszym magnezem prawie każdego dnia smaruję kark i ramiona. Narzekam czasem na ból głowy, ale dzisiaj jest to już diametralna zmiana i myślę, że to zasługa waszych produktów, bo tylko z nimi mam teraz styczność i przyznam, że zostaję z nimi na zawszę. To co sprawdzone i działa powinno być człowiekowi bliskie i zawsze pod ręką! Wasze produkty polecam całej mojej rodzinie, dziękuję za to, że pomogliście mi ulżyć w bólu, bo były dni kiedy miałem wszystkiego dość. Również pozdrawiam i dołączam się do moich przedmówców. Polecam!

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dystrybutorem naturalnych produktów ziołowych na bazie magnezu. Zapraszamy do owocnych zakupów oraz współpracy hurtowej.

Ławy 28, 97-400 Bełchatów
+48 798-979-147
pon. - pt. 9:00 - 18:00
sob. - nd. 10:00 - 14:00

Zapisz się do NEWSLETTRA

Bądź na bieżąco z promocjami i Nowościami

Podziel się z innymi

© Plynnymagnez.pl 2019 projekt i wykonanie: PH ENTERPRISE Sp. z o.o.
szybkie platnosci kropla relaksu