loader image

Czas realizacji zamówienia

Nadania pocztowe realizujemy w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Najczęściej paczki są wysyłane jeszcze tego samego do godziny 12:00, bądź do godziny 20:00.

Proces wysyłania paczek za każdym razem przebiega sprawnie w trosce o bezpieczeństwo i jakość wysyłanych zamówień. Realizujemy zamówienia każdego dnia. Poniżej przedstawiamy operatorów pocztowych, którzy dostarczają Państwa zamówienia na wskazany adres. Jeśli uważasz, że możemy skorzystać z innej oferty, która Twoim zdaniem jest dla Ciebie najlepsza – napisz do nas, a my podejmiemy wszelkie działania, byś był zadowolony z każdej dostarczonej przesyłki.
Życzymy owocnych zakupów!

Poczta polskapocztex – Czas realizacji zamówienia jest dla nas najważniejszy. 24h + 1-2 w (dni robocze) na dostawę

Kurier DPD obsługuje wysyłki zamówień sklepu PłynnyMagnez.pl – Czas realizacji zamówienia jest dla nas najważniejszy. 24h + 1-2 w (dni robocze) na dostawę

Kurier UPS obsługuje wysyłki zamówień sklepu PłynnyMagnez.pl – Czas realizacji zamówienia jest dla nas najważniejszy. 24h + 1-2 w (dni robocze) na dostawę

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dystrybutorem naturalnych produktów ziołowych na bazie magnezu. Zapraszamy do owocnych zakupów oraz współpracy hurtowej.

Ławy 28, 97-400 Bełchatów
+48 798-979-147
pon. - pt. 9:00 - 18:00
sob. - nd. 10:00 - 14:00

Zapisz się do NEWSLETTRA

Bądź na bieżąco z promocjami i Nowościami

Podziel się z innymi

© Plynnymagnez.pl 2019 projekt i wykonanie: PH ENTERPRISE Sp. z o.o.
szybkie platnosci kropla relaksu